Zavřít reklamu

O chystané bezdrátové nabíječce z dílny jihokorejského giganta, která bude zvládat nabíjet dvě zařízení podporující tento typ nabíjení současně, jsme vás na našem webu již informovali a pár jejich obrázků i přinesli. Na tuto niť pak navážeme i dnes, jelikož se na internetu objevily nové reálné fotografie, které nám nabíječku odhalují hezky detailně a to i s jejím balením.

Jak můžete sami v galerii nad tímto odstavcem vidět, nabíječka nevypadá vůbec špatně. Pokud jste navíc zvyklí mít displej telefonu neustále na očích, oceníte plošku v její levé části, která perfektně poslouží jako stojánek. V pravé části pak lze nabíjet buď další smartphone, či smartwatch Galaxy Watch, které Samsung též ve svých dílnách chystá. Rozhodně potěší i podpora rychlého nabíjení, díky kterému svá zařízení dobijete i přes bezdrátovou nabíječku poměrně rychle.

Snímky pochází podle všeho z Ruska, přičemž nabíječka na nich je oceněna cenovkou 6 990 rublů, což je v přepočtu zhruba 2450 korun. Cena to není sice nikterak nízká, na druhou stranu však musíme vzít v potaz, že se jedná de facto o dvě plnohodnotné bezdrátové nabíječky. 

Pokud jste tedy již začali s myšlenkou nákupu této novinky koketovat, zakroužkujte si v kalendáři datum 9. srpna. Právě v tento den bychom se totiž měli dočkat jejích oficiálního představení po boku Galaxy Note9. V tento den nám i Samsung prozradí, kdy novinky uvede na trh. My vás o tom budeme samozřejmě na našem portálu informovat a popřípadě vám poradíme i s tím, kde u nás tuto nabíječku sehnat. 

wireless-charger-duo-live-5-fb

Dnes nejčtenější

.