Zavřít reklamu

Zpočátku se vlajkovým lodím Galaxy S9 a Galaxy S9+ se dařilo poměrně dobře, nicméně ve druhém čtvrtletí letošního roku se jejich prodeje výrazně propadly. V posledních několika týdnech se stále častěji objevují zprávy o tom, že se prodeje Galaxy S9 a Galaxy S9+ zpomalily.

Podívejte se, jak Galaxy S9 vypadá:

Jihokorejský server The Bell zveřejnil zprávu, že prodeje za Q2 2018 jsou horší než za první čtvrtletí letošního roku. Samsung údajně za druhý kvartál prodal pouze 9 milionů Galaxy S9 a S9+, zatímco za Q1 jich prodal 10,2 milionů. Jen pro srovnání, v loňském roce prodal Samsung za Q1 a Q2 celkem 21,2 milionů Galaxy S8 a S8+, kdežto v letošním roce za obě období prodalo pouze 19,2 milionů kusů. Zdá se, že ani agresivní marketing společnosti nepřesvědčil zákazníky, aby si koupili nejnovější modely.

Zřejmě poprvé v historii série Galaxy S se stalo, že tržby za Q2 jsou nižší než za Q1. Důležité je zdůraznit, že vlajkové lodě se v prvním čtvrtletí prodávaly pouze několik týdnů, jelikož se do prodeje dostaly v polovině března.

Samsung-Galaxy-S9-FB

Dnes nejčtenější

.