Zavřít reklamu

Ještě téměř dva týdny zbývají, než se uskuteční konference UNPACKED, na které by měl Samsung kromě několika další novinek představit hlavně Galaxy Note9. Očekávaný phablet si tedy svou premiéru ještě neodbyl, ani to však jihokorejskému gigantovi nebrání, aby na něho už s předstihem lákal. Nejnovější reklamy, které společnost zveřejnila během včerejšího dne na svém oficiálním YouTube kanále, totiž jasně odkazují na fakt, že se na poli chytrých telefonů mnohé změní právě už 9. srpna.

Takto nějak bude Galaxy Note9 vypadat:

Samsung vydal celkem tři půlminutové reklamy a všechny mají společné téma – odkazují na to, že během jediného dne se může mnohé změnit. Oním dnem má být právě 9. srpna, kdy se má Note9 poprvé ukázat světu. V reklamních spotech navíc Samsung vyzdvihuje nejčastější problémy, které majitele smartphon (ostatních značek) trápí – pomalý systém, nedostatečná výdrž baterie a málo volného úložiště.

A právě to všechno by se měl s příchodem Galaxy Note9. Díky nejnovějšímu procesoru a obří RAM bude telefon rychlý, slušnou výdrž zajistí obří baterie a dostatek úložiště pak velká a hlavně rozšířitelná paměť.

galaxy note9 purple lilac fb

Dnes nejčtenější

.