Zavřít reklamu

S blížícím se představením nového phabletu Galaxy Note9 vyplouvají na světlo světa další a další zajímavé informace, které nám o něm prozrazují detaily. Díky brazilskému telekomunikačnímu úřadu ANATEL tak víme například již i přesnou kapacitu baterie, se kterou Note9 dorazí. 

Jestli něco majitele loňského Galaxy Note8 na tomto modelu trochu mrzelo, byla to jeho nižší výdrž baterie, jelikož měla “jen” 3300 mAh kapacitu. K menší baterii však Samsung dle všeho sáhl především z bezpečnostních důvodů, jelikož o rok dříve jej právě volba větší baterie stála celou produktovou řadu Note7. Letošek by ale měl být minimálně v tomto ohledu jiný. Galaxy Note9 se totiž představí opět s velkou baterií. 

Podle certifikátu uděleného telekomunikačním úřadem, který lze samozřejmě považovat za velmi věrohodný, dorazí Note9 s baterií s kapacitou 4000 mAh, tedy o zhruba 20 % větší než je v Note8. Nový Note9 navíc výrazně přeroste i vlajkovou loď Galaxy S9+, která se chlubí “jen” 3500 mAh baterií. 

Nový phablet tak bude nejspíš skutečně pořádným “držákem” a jen tak se nevybije, což je u telefonu tohoto typu rozhodně vítaným benefitem. Snad se tedy podaří Samsungu i perfektně optimalizovat systém, díky kterému se budou Samsungu dívat veškeří jeho soupeři z dálky na záda. Zda tomu tak opravdu bude se dozvíme částečně již 9. září, kdy Samsung tento telefon oficiálně představí. 

The-Galaxy-Note-9-may-include-a-physical-shutter-button-that-can-also-take-screenshots

Dnes nejčtenější

.