Potvrzeno. Samsung Galaxy Note9 se představí s výrazně větší baterií

| | Zdroj
Kategorie:Smartphony
Diskuze

S blížícím se představením nového phabletu Galaxy Note9 vyplouvají na světlo světa další a další zajímavé informace, které nám o něm prozrazují detaily. Díky brazilskému telekomunikačnímu úřadu ANATEL tak víme například již i přesnou kapacitu baterie, se kterou Note9 dorazí. 

Jestli něco majitele loňského Galaxy Note8 na tomto modelu trochu mrzelo, byla to jeho nižší výdrž baterie, jelikož měla “jen” 3300 mAh kapacitu. K menší baterii však Samsung dle všeho sáhl především z bezpečnostních důvodů, jelikož o rok dříve jej právě volba větší baterie stála celou produktovou řadu Note7. Letošek by ale měl být minimálně v tomto ohledu jiný. Galaxy Note9 se totiž představí opět s velkou baterií. 

Podle certifikátu uděleného telekomunikačním úřadem, který lze samozřejmě považovat za velmi věrohodný, dorazí Note9 s baterií s kapacitou 4000 mAh, tedy o zhruba 20 % větší než je v Note8. Nový Note9 navíc výrazně přeroste i vlajkovou loď Galaxy S9+, která se chlubí “jen” 3500 mAh baterií. 

Nový phablet tak bude nejspíš skutečně pořádným “držákem” a jen tak se nevybije, což je u telefonu tohoto typu rozhodně vítaným benefitem. Snad se tedy podaří Samsungu i perfektně optimalizovat systém, díky kterému se budou Samsungu dívat veškeří jeho soupeři z dálky na záda. Zda tomu tak opravdu bude se dozvíme částečně již 9. září, kdy Samsung tento telefon oficiálně představí. 

Diskuze

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Další články