Zavřít reklamu

Samsung představí Galaxy Note9 za několik málo týdnů a podle všeho designem příliš nepřekvapí. Galaxy Note9 od předchůdce poznáte pouze podle čtečky otisků prstů, která se nenachází vedle kamery, ale pod ní.

Vzhledem k tomu, že se Galaxy Note9 a Galaxy Note8 od sebe příliš neliší, šéf jihokorejského giganta DJ Koh se nebojí očekávanou vlajkovou loď používat na veřejnosti. Ovšem někteří lidé jsou příliš všímaví, a tak jim neuniklo, že Koh na jedné mediální události vytáhl z kapsy Galaxy Note9.

Samsung odhalí Galaxy Note9 až na naplánované události, která se bude konat 9. srpna. Co se týče vzhledu, příliš mnoha změn se zařízení nedočká. Jak jsme už zmínili, jedinou zřetelnou konstrukční změnou bude přesunutá čtečka otisků prstů. Ještě teda spodní rámeček na přední straně by měl být o něco tenčí než u Galaxy Note8.

Takto by měl Note9 vypadat:

Koh byl vyfocen na mediální události, jak pracuje na Galaxy Note9. Po přiblížení fotografie je totiž patrné, že čtečka otisků se nenachází vedle kamery, ale pod ní, jak se očekává u Galaxy Note9. Další detaily ale bohužel v tuto chvíli z fotografie nevyčteme.

samsung-mobile-ceo-note-9

Galaxy Note9 by se měl dočkat také vylepšeného stylusu S Pen, jenž by měl přinést několik nových funkcí, například podporu Bluetooth.  

Dnes nejčtenější

.