Zavřít reklamu

Minulý týden jsme vás informovali, že Samsung připravuje tři varianty Galaxy S10 s tím, že největší by měla nabídnout displej o úhlopříčce 6,2 palců stejně jako letošní Galaxy S9+. Ovšem nyní na povrch vypluly jiné informace, podle kterých by se měl telefon pochlubit ještě větším displejem. Podobně se budou uhlopříčky měnit i u ostatních modelů.

Jihokorejský gigant údajně zvolil větší velikost displeje kvůli trojitému fotoaparátu, který by měl pluskový model dostat. I když přímá vazba mezi velikostí panelu a počtem snímačů kamery není zcela jasná. Spekuluje se, že kvůli trojitému fotoaparátu potřebuje Samsung získat více prostoru uvnitř smartphonu. Koneckonců, kdyby Samsung zachoval rozměry modelu Galaxy S9+, musel by na úkor trojitého fotoaparátu zmenšit kapacitu baterie, což by se zřejmě uživatelům příliš nezamlouvalo.

Takto by mohl Galaxy S10 s trojitým fotoaparátem vypadat:

Ani u menších variant nebude velikost displeje taková, jak se původně předpokládalo. Nejmenší model, jenž by měl disponovat jen jedním zadním fotoaparátem, bude disponovat displejem o velikosti pouze 5 palců. Druhá varianta se duálním zadním fotoaparátem se pak pochlubí 5,8palcovým displejem, tedy stejným jako Galaxy S8 a S9.

Všechny tři zmíněné modely Samsungu Galaxy S10 by se měly představit začátkem příštího roku. Nejzásadnějšími novinkami pak bude nejenom přepracovaný design, ale především trojitý fotoaparát, čtečka otisků prstů integrovaná v displeji a vylepšené 3D skenování obličeje.

Samsung-Galaxy-S10-concept-FB

Dnes nejčtenější

.