Zavřít reklamu

Pořiďte si kabel s magnetickým microUSB jen za 66 Kč

Komerční sdělení: Magnetický konektor je užitečný v mnoha ohledech, ale bohužel společnosti jako Samsung, Apple, Huawei, Xiaomi a další je u svých smartphonů nikdy oficiálně nepoužili a ani do budoucna se s ním nepočítá, i přestože by si jej spousta uživatelů přála. Naštěstí však existují alternativy od výrobců příslušenství a jedním takovým je Moizen M4, který navíc vychází jen na pár korun.

Moizen M4 je odolný nabíjecí a datový kabel, který je na jedné straně osazen klasickým USB konektorem, na straně druhé však nabízí speciální magnetický konektor s Lightning nebo microUSB koncovkou. S kabelem totiž dostanete obě koncovky a je jen na vás, zda budete používat jednu, druhou nebo obě dvě. Koncovku stačí zasunout do portu telefonu či tabletu a kabel pak kdykoli jednoduše připojit pomocí magnetu. Moizen M4 je vhodný zejména pro použití v autě, jelikož kabel můžete k telefonu snadno připojit jen jednou rukou. Potěší také podpora rychlého nabíjení, délka jeden metr a celková odolnost kabelu díky použití kvalitního nylonu a hliníkové nerezové slitiny.

Daň ani clo neplatíte. Poštovné skrze neregistrovanou dopravu vychází na 12 korun, doporučujeme však využít Registered Air Mail.

Diskuze

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Další články