Zavřít reklamu

Samsung by měl během několika následujících týdnů představit nástupce Galaxy Tab S3. Doposud jsme se dozvěděli sice několik zajímavých informací o tom, co Galaxy Tab S4 přinese, ovšem o designu se příliš nemluvilo. Před několika dny se však na internetu objevily rendery nadcházejícího tabletu, které odhalují, jak bude vlajková loď jihokorejského giganta vypadat.

Před mnoha týdny jsme vás informovali o tom, že Samsung se vrátí u Galaxy Tab S4 k poměru stran 16:10, což rendery potvrzují. Pokud si vzpomenete, Samsung daný poměr stran použil už u první generace Galaxy Tab S, která byla uvedena v roce 2014. Od Galaxy Tab S2 však společnost přešla na poměr stran 4:3.

Podívejte se na první rendery Galaxy Tab S4:

Z renderů je patrné, že Galaxy Tab S4 bude mít štíhlejší rámečky. V horní části tedy nenajdete logo Samsungu, jak je tomu u předchozích modelů, v dolní části zase chybí fyzické tlačítko. Vzhledem k tomu, že na zádech není vidět čtečka otisků prstů, tablet se bude nejspíše spoléhat pouze na skener duhovky.

Umístění tlačítek pro uzamčení a ovládání hlasitosti se zdá být stejné jako u předchůdce. Zřejmě si na zádech všimnete označení „Tuned by AKD“, což znamená, že Galaxy Tab S4 nabídne zvuk vyladěný z AKD.

Pokud jde o technické specifikace, Galaxy Tab S4 má 10,5palcový displej s rozlišením 2560 × 1600 pixelů, procesor Snapdragon 835, 4 GB RAM a 64GB paměť. Vybaven by měl být 12megapixelovou zadní a 7megapixelovou přední kamerou. Tablet poběží na Androidu 8.1 Oreo.

Před několika dny získal Galaxy Tab S4 certifikaci od FCC, což naznačuje, že jeho představení je na spadnutí. Očekává se, že Samsung by mohl zařízení představit v září na IFA 2018 v Berlíně.

galaxy-tab-s4-leaked-render

Dnes nejčtenější

.