Zavřít reklamu

Soutěž o NAS stanici Synology DS218j

Jelikož si vás, našich věrných čtenářů velice vážíme, rozhodli jsme se, že vám uděláme radost. Společně se společností Synology jsme si pro vás připravili soutěž o jedno zařízení z produktové řady této společnosti. Konkrétně se jedná o zařízení Synology DS218j, na které jsme na našem magazínu mimo jiné měli i recenzi. Pokud vás o zařízení zajímá více, určitě si rozklikněte odkaz níže. Jediné, co budete pro získání výhry muset udělat, je odpovědět na soutěžní otázku a samozřejmě doufat, že právě vaše odpověď bude ta nejlepší.

V této soutěži tedy darujeme jednomu z vás NAS stanici Synology DS218j v hodnotě 4 890 korun.

Jak se zapojit?

Napište nám do komentářů odpověď na soutěžní otázku, která zní následovně: Která fotografie z vašeho fotoalba je pro vás nejvzácnější a nikdy byste o ni nechtěli přijít?

Do soutěže máte možnost se zapojit až do páteční (5. 7. 2018) půlnoci. Poté během soboty vybereme jednoho výherce. Výhru zašleme výherci poštou.

PS: Nezapomeňte si aktivovat zprávy (pokud nemáte), abychom vás mohli kontaktovat v případě výhry. Kontrolujte i „Žádosti o zprávy”.

Diskuze

    Přál bych si uchovat jedny z poslední fotografií mého o 2 roky staršího bráchy, který už bohužel není mezi námi 🙁
    O společné fotografie bych opravdu nerad přišel, protože to je to jediné co mi po něm zbylo…

    Reagovat

    Jeden starý, již trochu vybledlý obrázek z prázdnin, kde jsem spolu s babičkou na Máchově jezeře. Fotil děda, takže tam bohužel není. Ale kdykoliv se na fotografii podívám, tak jsou zase oba se mnou.

    Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět