Zavřít reklamu

Federální komise pro komunikaci (FCC) schválila nejen připravovaný Galaxy Note9 ale také očekávaný tablet Galaxy Tab S4, jenž by měl světlo světa spatřit někdy během letního období.

Z dokumentů je patrné, že zařízení označené jako SM-T835 je skutečně Galaxy Tab S4 s podporou LTE, Wi-Fi a Bluetooth. V souborech se objevil náčrt zadní části tabletu, přičemž fráze Tuned by AKG naznačuje, že se vlajková loď jihokorejského giganta pochlubí lepším zvukem.

Pokud jde o to, co Galaxy Tab S4 nabídne, tak podle dosavadních zpráv by měl disponovat procesorem Snapdragon 835, 4 GB paměti RAM a 64GB interním úložištěm. Očekává se, že tablet dostane větší baterii, a to konkrétně 7 300mAh. Displej by měl mít úhlopříčku 10,5 palců a rozlišení 2560 × 1600 pixelů.

Zpočátku se předpokládalo, že Samsung odhalí Galaxy Tab S4 vedle nadcházejícího Galaxy Note9. Ovšem později na povrch vyplulo, že Samsung plánuje premiéru tabletu až na IFA 2018, kde by měl představit ještě hodinky Gear S4, které se zřejmě budou jmenovat Galaxy Watch.

Samsung-Galaxy-Tab-S4-gets-certified-by-the-FCC-ahead-of-summer-launch
Samsung-Galaxy-Tab-S3 FB

 

Dnes nejčtenější

.