Zavřít reklamu

V posledních několika týdnech se mluví především o nadcházejícím phabletu Galaxy Note9. Samsung však nezahálí a pracuje i na jiných přístrojích, přičemž jeden z nich nese kódové označení SM-J260. Jedná se o smartphone, který poběží na upraveném Androidu určeném pro levná zařízení, tedy na Androidu Go.

Podle benchmarku bude telefon disponovat čtyřjádrovým procesorem Exynos 7570 s taktovací frekvencí 1,4 GHz a 1 GB paměti RAM, přičemž právě slabá výbava je důvod, proč se jihokorejský gigant rozhodl využít ořezaný Android Go.

Dále smartphone nabídne 8megapixelovou zadní a 5megapixelovou přední kameru, 2 600mAh baterii a 16GB vnitřní úložiště. Podle všeho prodejní název přístroje, který je označen jako SM-J260, bude Galaxy J2 Core. Štítek, jenž začal kolovat po internetu, ještě naznačuje, že Galaxy J2 Core dostane 5palcový Super AMOLED displej.

V testech se objevilo několik variant, a to SM-J260G, SM-J260F a SM-J260M, přičemž každá je určena pro jiný trh. Třeba konkrétně model SM-J260F je testován ve Velké Británii, Uzbekistánu, Kavkazu, Německu, Itálii, Ukrajině, Rusku, Kazachstánu, Francii a Polsku. Ovšem není vyloučeno, že se Galaxy J2 Core neobjeví i na našem trhu. Specifikace by měly být u všech modelů takřka stejné.

stitek samsung
galaxy j2 core fb

Dnes nejčtenější

.