Zavřít reklamu

O chystaném Samsungu Galaxy S10 slýcháme poslední dobou skutečně často, za což může z velké části i fakt, že se bude jednat o výroční vlajkový model, který se pochlubí několika zajímavými inovacemi. Do ledna příštího roku, kdy se má Galaxy S10 představit světu, ale zbývá ještě dlouhá doba, během které se o telefonu dozvíme spoustu podrobností. Nejnovější zprávy od zdrojů jihokorejského magazínu Etnews hovoří například o tom, že se Galaxy S10 představí ve třech různých variantách, kdy jedna z nich bude disponovat trojitým zadním fotoaparátem.

Bude to tak vůbec poprvé, co Samsung představí hned tři různé modely vlajkového telefonu. Od uvedení prvního telefonu Galaxy S vydával Samsung každý rok jeden vlajkový telefon. V roce 2015 se ale řada rozšířila o další model s přídomkem „edge“ (tehdy šlo o Galaxy S6 edge). Na příští rok plánuje Samsung přidat ke stávající dvojici další variantu, jehož hlavní předností bude nejenom větší displej, ale především pak trojitý zadní duální fotoaparát. Aktuálně už Samsung testuje všechny tři telefony, jejichž interní označení jsou Beyond 0Beyond 1 a Beyond 2.

Zatímco první dvě zmiňované varianty nabídnou displej s uhlopříčkou 5,8 palce, třetí bude o něco větší a pochlubí se 6,2palcovým displejem jako současný Galaxy S9+. Ještě zajímavější bude ale nabídka fotoaparátů. Zatímco model s kódovým označením Beyond 0 bude disponovat jedním zadním fotoaparátem, jeho stejně velký bratříček Beyond 1 bude osazen fotoaparátem duálním a největší Beyond 2 se jako první telefon od Samsungu pochlubí trojitým fotoaparátem.

Není tomu poprvé, co ve spojitosti s Galaxy S10 slýcháme o třech zadních fotoaparátech. Už na začátku měsíce o něm spekuloval korejský server The Investor (psali jsme zde). Nejnovější zprávy tuto skutečnost jen potvrzují a zároveň objasňují nabídku modelů, kterou si Samsung na příští rok naplánoval. Etnews zároveň potvrzuje i čtečku otisků prstů v displeji, která je taktéž s nadcházejícím S10 často spojovaná.

Samsung Galaxy S10 concept triple camera FB

Dnes nejčtenější

.