Zavřít reklamu
Nový Samsung Galaxy A

Ženě za jízdy explodoval telefon od Samsungu, následný požár zdevastoval celé auto

| | Zdroj
Kategorie:HOT články
Diskuze

Určitě máte ještě všichni v živé paměti skandál s explodujícími bateriemi v modelech Galaxy Note 7 od Samsungu. Tato aféra, které se celý svět smál, modelovou řadu Note téměř usmrtila a bylo velké štěstí, že se jí Samsungu podařilo zachránit velmi oblíbeným modelem Galaxy Note8. Pokud byste si však mysleli, že jsou podobné problémy již navždy pryč, mýlili byste se. S explodujícími smartphony se totiž Samsung čas od času potýká.

Velmi nepříjemná událost spojená s explozí smartphonu od Samsungu se stala na konci května v americkém Detroitu. Podle dostupných informací v něm cestovala jedna žena autem, ve kterém měla i modely Galaxy S4 a Galaxy S8, které měla položené u sebe. Zničehonic si však všimla při řízení jiskry, která vyšla z jednoho z těchto smartphonů. Žena samozřejmě na nic nečekala, automobil zastavila a vystoupila z něj. Ten záhy zachvátily plameny a vůz zcela zdevastovaly.

Ačkoliv může zdát celý příběh poměrně neuvěřitelně, jeho děj potvrzují i hasiči z detroitského hasičského sboru, kteří k požáru vyjížděli. Žena se pak samozřejmě obrátila na svého právníka, který ji nyní pomáhá situaci vyřešit. Ten již kontaktoval Samsung, který se postavil k celému problému čelem a ihned vyslal své techniky, aby auto a části telefonu, který údajně zapříčinil požár, prohlédli a zjistili detaily. Těžko však v tuto chvíli říci, jaké budou jeho následné kroky. Pokud ale zjistí, že za zničený automobil stojí skutečně jeho přístroj, dá se očekávat odškodnění. Nyní je však stále přesvědčen o tom, že jsou jeho telefony kvalitní a bezpečné. “Stojíme si za tím, že jsou miliony telefonů Samsung v USA kvalitní a bezpečné. Nyní chceme provést důkladné prošetření této záležitosti, díky čemuž odhalíme pravou příčinu. Dokud však všechny důkazy neprozkoumáme, nebudeme schopni zjistit pravou příčinu,” vyjádřil se Samsung k případu. 

Uvidíme, jak tedy celé vyšetřování dopadne a zda se podaří zjistit i to,  jaký telefon požár zapříčinil. Už nyní je ale jasné, že se jedná skutečně o ojedinělý případ, který se ve světě stává velmi zřídka. Pokud tedy nad smartphonem od Samsungu uvažujete, bát se jeho zahoření rozhodně nemusíte. 

Diskuze

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Další články