Zavřít reklamu

Galaxy A9 Star s netradičním duálním fotoaparátem se ukázal na videu

Samsung se snaží na čínském trhu zaujmout potenciální zákazníky, a proto pracuje na modelech určených výhradně pro čínský trh. V posledních několika týdnech se mluvilo o přístrojích Galaxy S8 Lite a Galaxy A8 Star, přičemž Galaxy S8 Lite už spatřil světlo světa, ovšem Samsung ho nazval jako Galaxy S Lite Luxury. Oficiální název druhého zařízení, které nese modelové číslo SM-G8850, prozatím neznáme. Uniklo však video, které ukazuje smartphone SM-G8850. Video zároveň odhalilo, že přístroj se bude jmenovat Galaxy A9 Star, nikoliv Galaxy A8 Star.

Galaxy A9 Star je vybaven duální zadní kamerou s 24megapixelovou a 16megapixelovou čočkou. Disponuje 6,28palcovým Super AMOLED displejem s rozlišením Full HD+ (1080 × 2220 pixelů), 16megapixelovou přední kamerou, 3 700mAh baterií, 4 GB paměti RAM a 64GB vnitřním úložištěm. Poběží na Androidu 8.0 Oreo, což není asi žádné překvapení. Prozatím ale nevíme, jaký procesor bude Galaxy A9 Star pohánět.

Základem smartphonů střední třídy jsou fotoaparáty s rozlišením vyšším než 16 megapixelů, přičemž Galaxy A9 Star je zřejmě odpověď na zuřivou konkurenci, které musí Samsung v Číně čelit. Jihokorejský gigant nedávno představil také Galaxy A6+ s 24megapixelovým předním fotoaparátem, i když se nepředpokládá, že by se prodával na čínském trhu. Zadní kamera Galaxy A9 Star je orientovaná svisle podobně jako u iPhonu X.

Samsung sice posunul kameru na stranu, nicméně čtečku otisků prstů nechal uprostřed. O tom, kdy se Galaxy A9 Star objeví na trhu, ještě nepadlo ani slovo. Jakmile se však dozvíme nějaké informace, ihned vám je přineseme.

Diskuze

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět