Pro 10 nejrychlejších. Tento chytrý náramek teď koupíte jen za 213 Kč.

Komerční sdělení: Chystáte se začít léto s fitness aktivitami? Pak vám určitě přijde vhod fitness náramek Elephone Ele Band 5, který dokáže změřit vaše životní funkce, počítač kroky i spálené kalorie a mnoho dalšího. Nejzajímavější ovšem je, že náramek lze nyní získat jen 213 Kč. Akce startuje v 11:00 našeho času a je omezena jen na 10 kusů.

Fitness náramek Elephone Ele Band 5 vám pomůže udržet si přehled o vašem výkonu i životních funkcích a pomůže vylepšit vaši kondici. Stylový celočerný náramek nabízí nejenom možnost měření srdečního tepu, ale také notifikace k aplikacím jako je Facebook, WhatsApp, WeChat, Skype, Twitter a další. Díky odolnosti třídy IP67 se nemusíte bát dešťových přeháněk nebo sprchování. Elephone Ele Band 5 disponuje barevným, 0,97-palcovým displejem, data můžete sledovat a spravovat prostřednictvím aplikace WearFit 2.0, kterou si nainstalujete do svého smartphonu. Náramek dále nabízí monitor spánku, měření kalorií, počtu kroků a vzdálenosti, upozornění na SMS a příchozí hovor, upozornění na příliš dlouhou dobu sezení nebo možnost aktivace displeje otočením zápěstí.

  • Elephone Ele Band 5 koupíte přímo zde
    (Každý den až do 20. května startuje v 11:00 akce, kdy 10 nejrychlejších může náramek zakoupit jen za $9,99 (cca 213 Kč). Po vyčerpání se cena vrátí na $18,99)

Poštovné do České republiky vychází na 13 Kč. Daň ani clo neplatíte.

Vstoupit do diskuze (2)

Diskuze

    neni to pravda, cena po 11 hodině skočila na 26,50 když přebíráte článek, tak si to ověřte. V současnosti / je 15,00 hod / je cena 18,99 + poštovné

    Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět