Zavřít reklamu

Gearbest vyklízí sklad: Zcela bezdrátová sluchátka koupíte jen za 299 Kč

Tisková zpráva: Čínský internetový obchod Gearbest vyklízí sklady, a tak spustil velký výprodej, v rámci kterého je možné aktuálně pořídit desítky produktů za zajímavé ceny. Jedním z nich jsou i plně bezdrátová sluchátka, která lze nyní pořídit za necelých 300 korun.

HBQ – I7, jak se sluchátka oficiálně nazývají, jsou až nápadně podobná AirPodům od Applu. Nicméně jejich cenovka je posazena o celý řád níže, a tak namísto několika tisícovek za ně utratíte jen pár stovek korun. Sluchátka jsou praktická především díky tomu, že se skutečně obejdou bez jediného drátu, a tak jsou vhodná především na sport, ale hodí se i na běžné nošení, případně je lze použít jako handsfree například do auta.

Mezi další výhody patří poměrně slušná výdrž, kdy HBQ – I7 vydrží na jedno nabití až 4 hodiny volání, nebo 1-2 hodiny poslouchání hudby. Dobíjení trvá přibližně 2 hodiny a probíhá skrze speciální USB kabel, který je součástí balení. Obě pecky sluchátek navíc disponují tlačítkem, kterým lze přeskakovat skladby či přijímat / odmítat příchozí hovory.

Stránku s kompletním přehledem slev naleznete zde. Pokud si ze stejné sekce, jako jsou sluchátka, vyberete další produkty, jejich společná cena bude $50 a více, pak můžete využít kód GB50-$5off- a získat slevu $5.

Diskuze

    Prosím o omezení proma GearBest, nebo alespoň varovat lidi, že pokud se zbožím něco nebude v pořádku nebo ho vůbec neobdrží, tak své peníze už v životě neuvidí. Už to s nimi řeším několik měsíců, peníze pořád nemám zpět. Přes ignoraci, lhaní, nutnosti vytvořit ticket na vyřešení ticketu (nedělám si srandu), tak stále nejsem ani o centimetr blíže tomu mít peníze zpět. Samozřejmě je prý poslali (už je to měsíc, co tak údajně učinili) a slibovali doklad o provedení transakce – zůstali u slibu. Urgence nepočítám. Nakupovat na GearBest je velmi riskantní.

    Reagovat

    Dobrý den, děkujeme za veškeré informace. Váš případ jsme předali přímo kompetentní osobě z Gearbestu, která Vás bude kontaktovat na e-maile a problém s Vámi vyřeší.

    Nechceme, aby naši čtenáři museli podobné problémy řešit. Proto pokud kdokoli má podobný problém s objednávku z Gearbestu, ať nás kontaktuje na e-mail dan.prazak@textfactory.cz

    Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět