Zavřít reklamu

Včera jsme vám na našem webu přinesli informace o tom, za jaké krycí jméno ukrývá připravovaný Samsung Galaxy S10 a ani dnes vás o zajímavé úniky informací ohledně tohoto telefonu nepřipravíme. Ačkoliv je sice jeho představení opravdu daleko, mnoho zákazníků Samsungu jej už netrpělivě vyhlíží, jelikož letošní modely Galaxy S9 a S9+ očekávání mnohých z nich zcela nenaplnily. Přesně tyto zákazníky by pak mohly následující řádky velmi potěšit.

Podle portálu The Bell se Samsung příští rok chystá své vlajkové lodě představit o pár měsíců dřív než je jeho zvykem. I letos jsme viděli, že Samsung ukázal svůj Galaxy S9 zhruba o měsíc dříve než tomu bylo před rokem, takže je zcela evidentní, že dřívější představení vlajkových modelů mu nedělá žádný problém. Samsungy Galaxy S10 tak vyplují do nehostinných vod smartphonového moře již začátkem příštího roku, nejspíš pak v lednu 2019 na veletrhu CES. Ten se bude konat jako vždy v Las Vegas od 8. do 11. ledna a dá se na něm jako již tradičně očekávat spousta zajímavých technologických novinek.

Pokud se ptáte, proč se k dřívějšímu vypuštění své vlajkové lodi Samsung mohl vůbec rozhodnout, odpověď je poměrně jednoduchá. Díky dřívějšímu vypuštění Galaxy S10 totiž bude moci lépe bojovat s konkurenčními iPhony, které Apple představí letos na podzim. Krom toho se pak čile spekuluje o tom, že Samsung již v příštím roce představí svůj první ohebný smartphone, který by měl být v jistém ohledu revoluční. Ten by mohl spatřit světlo světa n Mobile World Congress 2019, na kterém by jinak možná startoval právě Galaxy S10. Byla by ale samozřejmě hloupost vypustit dva takto zajímavé modely a proto jejich představení Samsung radši rozdělí do dvou událostí.

Samozřejmě je možné, že se takto brzkého představení nakonec vůbec nedočkáme, jelikož nás od něj dělí skutečně spoustu měsíců, které mohou přinést různé zvraty. Pokud by však Samsung skutečně Galaxy S10 představil takto brzy, zlobit se rozhodně nebudeme. 

Galaxy X S10 FB

Zdroj: sammobile

Dnes nejčtenější

.