Zavřít reklamu

Před nedávnem jsme vás informovali, že Samsung připravuje speciální verzi Galaxy S9 pro čínský trh. Ukázalo se však, že pod označením SM-G8850 se skrývá Galaxy A8 Star, tedy smartphone střední třídy. Zároveň na povrch prosákly informace o zařízení označené jako SM-G8750, kterým ve skutečnosti bude Galaxy S8 Lite.

Galaxy A8 Star je upgradovaná verze Galaxy A8+

Podle specifikací bude Galaxy A8 Star vylepšená verze Galaxy A8+ určená výhradně pro čínský trh, na kterém si chce Samsung vybudovat silnější postavení. V zadní části zařízení se bude vyjímat duální kamera, přičemž jeho čočky budou mít rozlišení 24 megapixelů a 16 megapixelů.

Displej o velikosti 6,3 palce dostane rozlišení Full HD+. O výdrž se postará baterie s kapacitou 3 700 mAh, což je o 200 mAh více, než má Galaxy A8+. Telefon bude s největší pravděpodobností pohánět procesor Exynos 7885, kterému budou sekundovat 4 GB RAM. Vnitřní úložiště by mělo mít velikost 64 GB. Galaxy A8 Star navíc poběží na nejnovějším systému Android 8.0 Oreo.

Galaxy S8 Lite se podobá specifikacemi Galaxy A8 Star

Pokud jde o model Galaxy S8 Lite, jeho specifikace jsou podobné těm u Galaxy A8 Star, akorát uvnitř přístroje se bude nacházet Snapdragon 660. Stejně jako výše uvedený Galaxy A8 Star, tak i Galaxy S8 Lite bude mít 4 GB paměti RAM a 64GB vnitřní úložiště. Po zapnutí zařízení vás přivítá Android 8.0 Oreo. Displej Galaxy S8 Lite bude mít rozlišení 2220 × 1080 pixelů.

Samsung však oficiální informace k výše uvedeným produktům ještě neposkytl, a tak prozatím budeme muset věřit únikům a spekulacím.

Samsung Galaxy S8 Home Button FB

Související články

Dnes nejčtenější

.