Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Ve spolupráci s internetovým obchodem Gearbest pro vás aktuálně pravidelně připravujeme nejrůznější slevové akce, a to jak na mobilní telefony, tak i na nejrůznější příslušenství a vychytávky. Tím vám tak dáváme tipy na zajímavé produkty. Dnes jsme si přichystali na nový Xiaomi Redmi Note 5 s úložištěm 64 GB, který můžete zakoupit $270, což po přepočtu dělá 5 500 Kč.

Redmi Note 5 je phablet střední třídy, který ale potěší svou obstojnou výbavou, obzvlášť vezmeze-li v potaz cenu, za kterou je možné jej pořídit. Vpředu se vyjímá 5,99palcový displej s rozlišením 2160 x 1080, který lemují jen minimální rámečky. Nad displejem se kromě klasických senzorů nachází 13-megapixelový fotoaparát s podporou bokeh efektu (rozmaže pozadí a zvýrazní zaostřené popředí). Na zádech se pak nachází dokonce duální fotoaparát, kdy primární má rozlišení 12 megpixelů a sekundární 4 megapixelů. Přibližně ve středu zad pak najdeme čtečku otisků prstů, telefon je však možné odemknout i pomocí obličeje.

Uvnitř telefonu tiká 8-jádrový procesor Snapdragon 636 s taktem jádra 1,8 GHz , sekundují mu 4 GB RAM a pro ukládání dat poslouží 64 GB úložiště, které je navíc možné rozšířit až o 128 GB pomocí paměťové karty. V případě potřeby můžete do telefonu spolu s paměťovou kartou vložit druhou SIM kartu. Baterie se pak chlubí úctyhodnou kapacitou 4 000 mAh. Nechybí ani nejnovější Bluetooth 5.0, Wi-Fi 802.11ac, 3,5mm sluchátkový jack, GPS nebo podpora v Česku nejrozšířenější 4G/LTE frekvce 800 MHz (B20). Pro uživatele je připraveno rozhraní MIUI 9, tedy nadstavba postavená na Androidu, ve které si můžete nastavit i češtinu.

Jedná se o horkou novinku. Poštovné je zdarma a při přepravě nemusíte platit daň ani clo.

Xiaomi Redmi Note 5 FB

*Na produkt se vztahuje záruka 1 rok. V případě, že vám produkt přijde poškozený či zcela nefunkční, můžete to do 7 dnů nahlásit, následně produkt pošlete zpět (poštovné vám bude proplaceno) a GearBest vám buďto pošle zcela nový kus nebo vám vrátí peníze. Více informací o záruce a případném vrácení produktu i peněz naleznete zde.

Související články

Dnes nejčtenější

.