Zavřít reklamu

Nejnovější vlajkové modely Galaxy S9 a Galaxy S9+ jsou v prodeji teprve něco málo přes měsíc a Samsung už si na ně přichystal první lákavou akci zvanou Pryč se starým, sem s novým. Zákazníkům při nákupu Galaxy S9 nebo S9+ sleví až 14 000 korun za starý model. Akce platí od 23. 4. do 3. 6. a vyžaduje registraci na oficiálních stránkách společnosti.

Nabídka se vztahuje na všechny modely Galaxy S9 i S9+, tedy na všechny barevné varianty a stejně tak i na obě nabízené kapacity – 64 a 256 GB. Maximální slevy 14 000 Kč lze dosáhnout při prodeji Galaxy Note8, jehož výkupní cena dosahuje na 11 500 korun. Samsung tedy v rámci akce přidá k výkupní ceně každého staršího telefonu bonus ve výši 2 500 Kč, pro jehož získání je potřeba svůj nový Galaxy S9 nebo S9+ zaregistrovat nejpozději do 3. 6., online či osobně odprodat svůj starý telefon a následně vám bude bonus zaslán na bankovní účet. Podrobný postup naleznete níže.

Pro získání bonusu 2 500 Kč je zapotřebí:

  1. Zakoupit Samsung Galaxy S9/S9+
  2. Zaregistrovat se na www.novysamsung.cz (registrací se rozumí vložení údajů o osobě zákazníka a jeho prodávanému přístroji) a to nejpozději do 3. 6.
  3. Nahrát do svého registračního profilu IMEI S9/S9+ a jeho prodejní doklad.
  4. Zvolit si jakým způsobem dojde k prodeji starého telefonu (online či osobně).
  5. Po zrealizování odkupu bude bonus zaslán na zaregistrovaný bankovní účet a to do 14 pracovních dní od zrealizování odkupu.
Samsung-Galaxy-S9-FB
Zdroj: Redakce Samsung Magazine

Související články

Dnes nejčtenější