Zavřít reklamu

Včera jsme vás informovali o tom, že světlo světa spatřily rendery ukazující, jak budou vypadat nadcházející smartphony Galaxy A6 a Galaxy A6+. Ovšem objevily se další rendery odhalující design většího modelu ze všech úhlů.

V podstatě rendery potvrzují všechno, co jsme doposud zjistili. Přední strana disponuje obrazovkou s poměrem stran 18:9, což znamená, že zařízen nebude disponovat fyzickými tlačítky, a tím pádem bude Galaxy A6+ tak trochu vypadat jako Galaxy A8. Při pohledu na zadní stranu však podobnosti s Galaxy A8 končí, protože přístroj se zezadu podobá spíše telefonům řady Galaxy J s hliníkovou konstrukcí. Galaxy A6+ bude k dostání v několika barevných variantách, a to v klasické černé, zlaté a modré.

Očekává se, že Galaxy A6+ bude představen po boku menšího bratra Galaxy A6, a to někdy v průběhu letošního roku. Uvnitř menšího modelu najdete procesor Exynos 7870 a většího modelu zase Snapdragon 625 od Qualcommu. Galaxy A6 bude vybaven 3 GB paměti RAM a 32GB interním úložištěm a Galaxy A6+ zase 4 GB paměti RAM a 64GB interním úložištěm. Rozdíly budou i u zadní kamery, protože Galaxy A6+ se bude pyšnit duální kamerou.

galaxy a6 plus fb
Zdroj: Redakce Samsung Magazine

Související články

Dnes nejčtenější