Zavřít reklamu

Samsung má v letošním roce rozšířit řadu Galaxy A o další dva modely, a to konkrétně o Galaxy A6 a Galaxy A6+. Přístroje by se měly umístit pod zařízeními Galaxy A8 a Galaxy A8+, která jsou považována za vlajkové lodě ve střední třídě. Objevily se rendery nových smartphonů, které pouze potvrzují to, co jsme se doposud o telefonech dozvěděli.

Z renderů je patrné, že obě zařízení budou disponovat plochým Infinity displejem a čtečkou otisků prstů umístěnou na zádech přímo pod kamerou. Předchozí zprávy naznačovaly, že větší kolega Galaxy A6+ bude vybaven duálním fotoaparátem, což potvrzují i dnešní rendery. I když bude plusková varianta větší, design zůstává víceméně stejný.

Dále rendery odhalují, že přístroje zůstanou u konektoru micro-USB, a tak se zatím přechod na USB-C nekoná. Stejně tak zůstává i klasický 3,5mm konektor pro sluchátka, přičemž se ani nepředpokládalo, že by ho Samsung odstranil, když ještě tak neučinil u vlajkových lodí.

Z benchmarkových testů navíc vyplývá, že uvnitř Galaxy A6 a Galaxy A6+ najdete procesory Exynos 7870 a Snapdragon 625 s 3 GB a 4 GB paměti RAM. Zařízení poběží na systému Android 8.0 Oreo.

samsung-galaxy-a6-fb
Zdroj: Redakce Samsung Magazine

Související články

Dnes nejčtenější