Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Pokud si potrpíte na chytré příslušenství do domácnosti, které můžete ovládat skrze svůj chytrý telefon, pak jste na správném místě. Ve spolupráci s Gearbest jsme pro naše čtenáře přichystali speciální slevový kupón na chytrý senzor pohybu Xiaomi Aqara, který po slevě vychází v přepočtu pouze na 170 Kč.

Xiaomi Aqara dokáže detekovat osobu na vzdálenost až 7 metrů a v úhlu 170 stupňů. Kromě toho ale také zvládá rozpoznat intenzitu osvětlení a informaci předat dalším chytrým prvkům domácnosti – například žárovkám, která na základě nastavení změní svůj jas. Senzor je tak potřeba připojit k bráně, která propojuje další chytré příslušenství a je napojena na síť. Díky tomu také Xiaomi Aqara zvládá odesílat upozornění do aplikace na telefonu. Zařízení je poháněno zabudovanou baterií, funguje v teplotách -10 až 45 °C a díky pantu, kterým disponuje, jej můžete umístit takřka kamkoli (na stěnu, strop nebo podlahu) a natočit dle libosti.

  • Senzor pohybu Xiaomi Aqara koupíte zde
    (Při použití slevového kódu HSC4thD112 klesne cena na $6,89, což je v přepočtu 140 Kč. Kód však mohou využít jen zákazníci, kteří zaplatí přes PayPal)

Vzhledem k ceně nemusíte platit daň ani clo.

Xiaomi Aqara motion sensor FB
Zdroj: Redakce Samsung Magazine

Související články

Dnes nejčtenější