Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Máte starší stolní počítač nebo notebook a přijde vám, že je čím dál pomalejší a zasekanější, zkrátka že mu již dochází dech? Pokud ano, pak není potřeba hned kupovat nový kousek za několik (desítek) tisíc. Občas stačí jen obměnit některé komponenty a začít byste měli od disku. SSD disk, kterým nahradíte klasický hardisk (HDD) umí ze staršího počítače rázem udělat použitelného rychlíka. A právě na jeden takový disk tu pro vás dnes máme slevový kupón.

S280 je originální SSD od společnosti KingDian s kapacitou 120 GB. Jedná se o standardní 2,5palcový disk využívající technologii NAND Flash Memory, který k základní desce připojíte přes klasickou SATA3.1 sběrnici a je zpětně kompatibilní se SATA 1.5 a SATA 3.0. Disk tak dosahuje na slušné přenosové rychlosti, a to konkrétně 559,7 MB/s při čtení a 380,5 MB/s při zápisu dat, díky čemuž je až 10krát rychlejší než klasické HDD se 7200 otáčkami za minutu. Za zmínku stojí i nekonečná odolnost proti zápisům, schopnost uchovat data na 10 let nebo střední doba mezi poruchami 1 500 000 hodin. Disk váží 46 gramů a jeho rozměry jsou 10 x 6,9 x 0,7 cm.

Disk je možné objednat i z českého skladu (G-W-5), ale je odsud dražší a nevztahuje se na něho slevový kupón. Pro co nejnižší cenu musíte nechat zvolený čínský sklad, využít v košíku kód a jako přepravu nechat Priority Line, díky čemuž nebudete platit daň ani clo. Poštovné vychází na $12,20 (249 Kč) a balíček by vám měl domů dorazit během 8-18 pracovních dnů.

KingDian S280 SSD FB
Zdroj: Redakce Samsung Magazine

Poznámka: Na produkt se vztahuje záruka 1 rok. V případě, že vám produkt přijde poškozený či zcela nefunkční, můžete to do 7 dnů nahlásit, následně produkt pošlete zpět (poštovné vám bude proplaceno) a GearBest vám buďto pošle zcela nový kus nebo vám vrátí peníze. Více informací o záruce a případném vrácení produktu i peněz naleznete zde.

Související články

Dnes nejčtenější