Zavřít reklamu

Jihokorejský gigant má různé limitované edice svých vlajkových lodí poměrně v lásce. V minulých letech totiž již na některých trzích podobné pokusy provedl a vždy se setkal s velkými ohlasy. Podobný úspěch se pak dá předpokládat i nyní. Samsung totiž představil spolu s operátorem Vodafone v Nizozemsku novou limitovanou edici svých nových Galaxy S9 a S9+. Tou cílí především na milovníky rychlosti a spálených pneumatik. 

Nová verze, kterou tyto dvě společnosti odhalily, nese název Red Bull Ring. Bystřejší z vás již tedy nejspíše tuší, že ji Samsung pojmenoval po rakouském závodním okruhu, na kterém se prohání například i Formule 1. Pokud si však myslíte, že se Samsung rozhodl svůj telefon s ohledem na tuto skutečnost pořádně “vytunit”, jste na omylu. Hardwarově totiž do této limitované edice prakticky nezasáhl. Jediné, čím se od klasických modelů liší je speciální Red Bull kryt a uživatelské rozhraní, které je obohaceno o několik tapet právě se závodní tématikou. Zajímavé je, že po sundání tohoto krytu se vrátí Galaxy S9 “do normálu” a jeho uživatelské prostředí vypadá jako u každého jiného modelu. Kryt by měl totiž být podle dostupných informací alespoň částečně “smart” a při nasazení by měl zaktivovat pomocí NFC určité procesy v telefonu. 

Poměrně zajímavé je i to, že pokud si tuto edici zakoupíte od 16. dubna do 27. května s tarifem od Vodafonu, získáte jako pozornost dvě vstupenky na rakouskou Grand Prix. Cestu a ubytování si však budete muset bohužel zaplatit vy sami. I tak je však tato akce poměrně zajímavá. 

Galaxy S9 Red Bull Ring Edition FB

Související články

Dnes nejčtenější

.