Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Mít přehled v podstatě o všem, co se děje ve vašem domě či bytě v době vaší nepřítomnosti, není nikdy na škodu. Obzvlášť, pokud chcete hlídat nějaké cennější předměty či rovnou například automobil ve své garáži. Pro zmíněné sledování jsou ideální IP kamery, které snadno připojíte k internetu a můžete sledovat obraz ve vysoké kvalitě v podstatě z jakéhokoli zařízení, odkudkoli a v reálném čase. Pokud jste tedy po nějaké kameře pokukovali, pak jste právě na správném místě. Dnes si představíme kameru Xiaomi DF3, na kterou pro vás máme rovnou i slevový kupón.

IP kamera Xiaomi DF3 se může pochlubit nejenom povedeným designe, ale hlavně schopností natáčet Full HD videa (1920 × 1080), širokoúhlým záběrem 120 stupňů a mimo jiné i detekcí pohybu na vzdálenost 9 metrů. Kromě zmíněného pak kamera disponuje mikrofonem a reproduktorem, tudíž skrze ni můžete snadno vést dialog s někým v místnosti skrze svůj smartphone. Kamera je totiž schopna se připojit na Wi-Fi a skrze aplikaci Mi Home vám v reálném čase přenášet obraz do smartphonu nebo tabletu. Díky tomu tak nejenom že můžete se kdykoli a odkudkoli podívat, co se právě ve vašem domě děje, ale také kameru ovládat a promluvit na někoho v místnosti.

Xiaomi DF3 je také schopna veškerá videa a pořízené fotografie uložit na externí paměť, konkrétně podporuje microSD karty do velikosti až 32GB. Nechybí jí ani podpora nočního vidění, o které se stará celkem 6 infračervených kamer, díky čemu je zachována dobrá kvalita obrazu i rozpoznání osob či zvířat za téměř úplné tmy.

Při využití přepravy Registered Air Mail, byste vzhledem k celkové ceně zásilky neměli platit daň ani clo. Doprava při využití této volby vychází zdarma.

Kamera Xiaomi DF3 FB

Poznámka: Na produkt se vztahuje záruka 1 rok. V případě, že vám produkt přijde poškozený či zcela nefunkční, můžete to do 7 dnů nahlásit, následně produkt pošlete zpět (poštovné vám bude proplaceno) a GearBest vám buďto pošle zcela nový kus nebo vám vrátí peníze. Více informací o záruce a případném vrácení produktu i peněz naleznete zde.

Související články

Dnes nejčtenější

.