Zavřít reklamu
Nový Samsung Galaxy A

Samsung už řeší problémy s hovory, na které si stěžují majitelé Galaxy S9

V současné době sice volání nepředstavuje nejdůležitější funkci, kterou uživatelé používají na smartphonech, ale neznamená to, že hovory mohou nefungovat, zejména pokud se jedná o vlajkové lodě. Uživatelé Galaxy S9 a Galaxy S9+ mají totiž problém s telefonními hovory, přičemž si stěžovali, že během telefonování ztrácí zvuk, nebo hovor přímo vypadne.

Moderátor polského fóra Samsung Community potvrdil, že vlajkové lodě mají skutečně problém s hovory, ale uživatele ujistil, že společnost na opravě pracuje.

Hovor se ztlumí po 20 sekundách

Většina majitelů Galaxy S9 a Galaxy S9+ tvrdí, že se hovor ztlumí či vypadne po 20 sekundách. Samsung vydal před nedávnem aktualizaci, která zlepšila stabilitu hovoru, nicméně nevyřešila problémy úplně, a tak se očekává, že kompletní oprava bude dodána až v nadcházející aktualizaci systému.

Jeden z moderátorů fóra uvedl, že jihokorejský gigant diagnostikuje problém a pracuje na opravě, ale už neprozradil, kdy oprava přijde. Doufáme, že Samsungu se podaří vydat aktualizaci s opravným balíčkem ještě v dubnu.

V dubnovém updatu by měla být také oprava chyby, kterou hlásili majitelé Galaxy S9 Dual SIM. Stěžovali si totiž na to, že se jim nezobrazuje upozornění na zmeškané hovory, nicméně se zdá, že tento problém se týká pouze několika vybraných zemí.

Také máte u Galaxy S9 či Galaxy S9+ problém s telefonováním?

Diskuze

  Myslim, ze clanok ste nezacali uplne najvhodnejsie, i ked sa zjavne jednalo o vtip a to sice, ze zo smartphone sa da aj telefonat. Druha vec je, ze ak si kupim telefon a nech je akykolvej, tak ocakavam, ze funkcia ku ktorej je predurceny a sice telefonovanie bude fungovat bez chyb. Vyjadrenie, ze snad aktualizacia pride este v dubnu je prinajmensom usmevna. Je mi jasne, ze aktualizacie nesmu rozhodit to, co funguje, ale naprava tak zavaznej chyby musi byt otazkou max. par dni o to viac, ked zoberieme v uvahu o akeho technologickeho giganta sa jedna.

  Reagovat

  S9+.
  Mobil mam asi 14 dni.
  Protistranu jsem pri telefonovani neslysel asi 2x (od zacatku hovoru jsem neslysel, oni me jo) a hovor se znicehonic ukoncil asi 3x.
  Takze ANO. Chyba se mi obcas projevi…

  Reagovat

  Také se mi nezobrazovaly zmeškané hovory a to u modelu S9 Plus Dual.Tento problém se dá vyřešit instalací aplikace Smart Notify z Google Play.Aplikace je od českého vývojáře,pracuje spolehlivě a nijak nenarušuje chod přístroje

  Reagovat

  Tak já na problém s nezobrazim zmeskaneho hovoru přišel dnes. Zmeškaný hovor jsem zjistil diky naramku gear fit 2 pro, který zmeškaný hovor zaregistroval, telefon však nikoliv. Zmeškaný hovor je vidět po otevření aplikace telefon. Doufám, že bude brzy opraveno

  Reagovat

  Já už mám na své 9+ vyměněn displej, protože mi na zamykací obrazovce nefungovalo domovské (probouzecí) tlačítko a na pár místech i dotek…
  S přítelkyni, která má taky 9+ máme ale oba problém, že se nám při delší nečinnosti telefonu, nikde nezobrazí nepřijatý hovor… Což je dost nepříjemné, když vám uteče důležitý hovor… Stejný problém, ale měl i úplně nový 9+, který jsem měl od Samsungu v zapůjčce po dobu výměny displeje… Problém s nestabilními hovory, ale nemáme 🙂 Doporučuji všem, čas od času se prozvonit a v případě problému, nahlásit Samsungu ať je nás víc co máme tento problém a konečně s tím něco udělají……

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět