Zavřít reklamu

Pro navození té správné domácí atmosféry je kromě jiného potřeba i kvalitní osvětlení, které bude vyhovovat všem členům. Pokud chcete svou domácnost vybavit chytrými doplňky a zároveň hledáte světlo například do obývacího pokoje nebo do ložnice, pak tu právě pro vás, jakožto pro naše čtenáře máme tip a speciální slevový kupón  na stropní LED světlo Yeelight, které navíc můžete ovládat skrze ovladač nebo chytrý telefon.

Stropní světlo Yeelight JIAOYUE 650 se vyznačuje moderním, minimalistickým designem. Jeho hlavní benefit spočívá v tom, že podporuje jak Wi-Fi, tak i Bluetooth připojení, tudíž jej můžete ovládat skrze dodaný ovladač, prostřednictvím aplikace na telefonu, hlasovými příkazy pomocí chytrého reproduktoru do Xiaomi a dokonce jej lze do jisté míry ovládat také skrze chytrý náramek Xiaomi Mi Band. Pochopitelně zůstává i možnost vypínání a zapínání světla skrze klasický vypínač na zdi.

Upravovat můžete nejenom intenzitu svícení, ale také teplotu barev od 2700 K do 6000 K. Podobně si můžete vybrat, jakou barvou bude světlo svítit, na výběr je 16 milionů barev ze spektra RGB. Zajímavá je i podpora Moonlight režimu, který je vhodný například při večerním sledování televize, kdy světlo svítí jen minimálně, ale přesně tak, abyste viděli na všechny potřebné věci ve svém okolí. Za zmínku stojí i to, že Yeelight JIAOYUE 650 využívá lomené světlo, které je šetrnější a chrání oči

Instalace světla je velice jednoduchá a zvládnou by ji měl každý přibližně do 5 minut. Ideální je jej umístit do ložnice, obýváku nebo studentského pokoje o velikosti 15-20 metrů čtverečních.

Při využití přepravy Priority Line (nastavena jako výchozí), byste neměli platit daň ani clo. Doprava vychází na $24,14, tedy v přepočtu na 496 Kč.

eelight JIAOYUE 650 FB
Zdroj: Redakce Samsung Magazine

Poznámka: Na produkt se vztahuje záruka 1 rok. V případě, že vám produkt přijde poškozený či zcela nefunkční, můžete to do 7 dnů nahlásit, následně produkt pošlete zpět (poštovné vám bude proplaceno) a GearBest vám buďto pošle zcela nový kus nebo vám vrátí peníze. Více informací o záruce a případném vrácení produktu i peněz naleznete zde.

Související články

Dnes nejčtenější