Zavřít reklamu

Pryč jsou ty doby, kdy jsme na našich starých tlačítkových mobilech stiskli po neúmyslném spuštění internetu 30x červený telefonek či jiné “ukončovací” tlačítko, jen abychom neplatili za tento “luxus” nemalé peníze. Dnešní doba už je naštěstí jiná a internet v mobilu má prakticky každý. A když ne přímo internet v mobilu od operátora, může se alespoň připojit na Wi-Fi síťě, což je též vítaný benefit. Dokážete si ale představit, že byste si tento komfort neužívali?

Zdá se, že Samsung ano. V Jižní Koreji totiž představil nový smartphone Galaxy J2 Pro, který se sice jako chytrý telefon zprvu tváří, na internet se z něj však nepřipojíte. Telefon totiž nedisponuje žádným modemem, skrze který by šlo 2G, 3G, LTE či dokonce Wi-Fi “chytat”. Abyste se však při jeho využívání necítili úplně jako v pravěku, Samsung do něj předinstaloval offline korejsko-anglický slovník.

Zaměřeno na studenty 

Myslíte si, že tento telefon majitele na trhu nenajde? Opak je pravdou. Samsung je totiž přesvědčen, že po něm sáhnou jak starší nenároční lidé, tak i studenti, kteří se snaží vyhnout rozptýlení právě na internetu. Při používání tohoto telefonu se vám totiž zaručeně nestane, že si budete muset v polovině vaší rozdělané práce zkontrolovat Instagram či odepsat neodbytným kamarádům na Messengeru.

Nový Galaxy J2 Pro disponuje 5” qHD Super AMOLED displejem, čtyjádrovým procesorem taktovaným na 1,4 GHz, vyměnitelnou baterií s kapacitou 2600 mAh, 1,5 GB RAM pamětí a 16 GB interním úložištěm, které lze již tradičně rozšířit pomocí microSD karet. Krom toho pak nabídne i 8 MPx fotoaparát na zadní straně a 5 MPx fotoaparát na straně přední. V telefonu běží systém Android, byť v tuto chvíli netušíme, jaká verze.

Galaxy J2 Pro se v Jižní Koreji prodává za 199,100 wonů což je v přepočtu zhruba 3700 korun. K dispozici bude v černé a zlaté variantě. Pokud si na něj však začínáte brousit zuby, měli byste brzdit. Je totiž krajně nepravděpodobné, že jej Samsung uvede i na trhy v dalších zemích. 

Samsung Galaxy J2 Pro FB

Zdroj: samsung

Související články

Dnes nejčtenější

.