Zavřít reklamu

Samsung na indických webových stránkách v tichosti představil smartphone Galaxy J7 Duo, přičemž podle specifikací a vlastností by se mělo jednat o levný smartphone s několika esy v rukávu.

Zepředu Galaxy J7 Duo vypadá jako běžný telefon od Samsungu. Disponuje 5,5palcovým Super AMOLED displejem s rozlišením 720p. Pod obrazovkou se nachází domovské tlačítko s integrovanou čtečkou otisků prstů a v horní části je umístěna 8megapixelová kamera. Záda jsou vybavena duálním fotoaparátem, který má 13megapixelovou a 5megapixelovou čočku.

Galaxy J7 Duo běží na Androidu 8.0 s vlastním rozhraním. Uvnitř zařízení se nachází osmijádrový procesor s taktovací frekvencí 1,6 GHz. Přesné informace o procesoru nevíme, nicméně dá se předpokládat, že se bude jednat buď o Exynos 7884, nebo o Exynos 7885. Dále má smartphone 4 GB paměti RAM a 32GB vnitřní úložiště, které se dá rozšířit ještě přes microSD kartu. O výdrž se stará baterie s kapacitou 3 000 mAh. Jak už samotný název přístroje napovídá, Galaxy J7 Duo má dva sloty pro SIM karty.

V tuto chvíli, bohužel, nevíme podrobnosti o tom, zda bude zařízení dostupné po celém světa a kolik bude stát.

galaxy j7 duo fb

Související články

Dnes nejčtenější

.