Zavřít reklamu

Tisková zpráva: Poslech hudby by měl být nejenom kvalitní, ale i pohodlný. Obě tato kritéria skvěle splňují sluchátka z naší dnešní nabídky. Umožňují pohodlný, svobodný poslech bez drátů, a vy máte možnost je zakoupit za speciální cenu.

Sluchátka Mini I8X
Za málo peněz hodně muziky (a pohodlí) – sluchátka Mini I8X z naší dnešní nabídky toto rčení beze zbytku naplňují. Nezaberou žádné místo navíc, nespojují je žádné dráty a díky ergonomickému tvaru skvěle pasují do jakéhokoliv ucha. Nabízejí čistý, jasný 3D Stereo zvuk a jsou vysoce odolná proti nepříznivým vlivům. Sluchátka propojíte se svým zařízením prostřednictvím Bluetooth. Bezdrátová Bluetooth sluchátka Mini I8X zakoupíte na webu TomTop za akční cenu 225 korun. Poštovné z čínského skladu do České republiky je zcela zdarma, své zboží obdržíte v horizontu 15 -25 pracovních dní.

Sluchátka X3T TWS
Sluchátka X3T TWS disponují kromě minimalistického designu, pohodlí, kvalitního zvuku a Bluetooth připojení i možností dotykového ovládání a vestavěným mikrofonem pro příjem hands-free hovorů. Ke sluchátkům můžete simultánně připojit dva různé smartphony, sluchátka dále nabízejí funkci potlačení hluku pro maximální zážitek z poslechu hudby. Sluchátka X3T TWS zakoupíte na webu TomTop za skvělou cenu 607 korun. Poštovné z čínského skladu do České republiky je zcela zdarma, své zboží obdržíte v horizontu 15 – 25 pracovních dní. Kód pro získání slevy je: TWSX3T

Sportovní sluchátka Borofone BE5
Bluetooth sluchátka Borofone BE5 se mohou pochlubit stylovým vzhledem, neuvěřitelnou lehkostí a kvalitou zvuku i připojení. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitního, ekologicky nezávadného materiálu, který je navíc velice odolný a zajišťuje dlouhou životnost. Díky ergonomickému tvaru skvěle sedí v uchu a jsou velice pohodlná. Baterie s kapacitou 60 mAh slibuje až 4 hodiny přehrávání. Bluetooth sluchátka Borofone BE5 zakoupíte na webu TomTop za cenu 360 korun. Poštovné z čínského skladu do České republiky je zcela zdarma, své zboží obdržíte v horizontu 15 – 25 pracovních dní.

PAE0145R-1-725c-XwVi
Zdroj: Redakce Samsung Magazine

Související články

Dnes nejčtenější