Zavřít reklamu

Od představení vlajkových lodí jihokorejského giganta pro letošní rok uplynulo už několik týdnů. Zraky všech fanoušků Samsungu se tak začaly logicky ubírat k dalšímu vrcholu letošního roku – k představení nového Galaxy Note9. Jeho loňský bratříček se totiž jeho výrobci nadmíru podařil a nastavil tak pro letošek laťku opravdu vysoko. Podle některých úniků se však zdá, že by letošní Note9 mohl tuto laťku skutečně překonat.

O Galaxy Note9 se toho napsalo a namluvilo v minulých týdnech již poměrně mnoho. Slyšeli jsme například o implementaci čtečky otisků prstů do displeje či větším displeji a kapacitě baterie. Právě poslední dvě zmiňované vylepšení by však přijít skutečně mohla. Větší displej i kapacitu baterie totiž potvrdil další zdroj. 

Koncept Galaxy Note9 od Techconfigurations:

Podle nejnovějších informací bychom se mohli u nového Galaxy Note9 dočkat displeje s úhlopříčkou 6,4”, což je o 0,1” větší displej než kterým disponuje Note8. Zajímavé je i tvrzení o větší kapacitě baterie, která by měla vyrůst na úctyhodných 4000 mAh, což je v porovnání s 3300 mAh u Note8 opravdu úctyhodný nárůst, který by se na výdrži telefonu stoprocentně podepsal. 

V tuto chvíli není samozřejmě jasné, zda jsou tyto informace pravdivé. Je totiž možné, že Samsung prototypy s těmito vlastnostmi testuje, ale nakonec od jejich použití ustoupí. Pokud bychom se však těchto upgradů dočkali, rozhodně bychom se nezlobili. 

Galaxy Note9 concept FB

Související články

Dnes nejčtenější

.