Zavřít reklamu

Větší displej i kapacita baterie. Přesně to by měl přinést chystaný Samsung Galaxy Note9

|
Kategorie:Smartphony
Diskuze

Od představení vlajkových lodí jihokorejského giganta pro letošní rok uplynulo už několik týdnů. Zraky všech fanoušků Samsungu se tak začaly logicky ubírat k dalšímu vrcholu letošního roku – k představení nového Galaxy Note9. Jeho loňský bratříček se totiž jeho výrobci nadmíru podařil a nastavil tak pro letošek laťku opravdu vysoko. Podle některých úniků se však zdá, že by letošní Note9 mohl tuto laťku skutečně překonat.

O Galaxy Note9 se toho napsalo a namluvilo v minulých týdnech již poměrně mnoho. Slyšeli jsme například o implementaci čtečky otisků prstů do displeje či větším displeji a kapacitě baterie. Právě poslední dvě zmiňované vylepšení by však přijít skutečně mohla. Větší displej i kapacitu baterie totiž potvrdil další zdroj. 

Koncept Galaxy Note9 od Techconfigurations:

Podle nejnovějších informací bychom se mohli u nového Galaxy Note9 dočkat displeje s úhlopříčkou 6,4”, což je o 0,1” větší displej než kterým disponuje Note8. Zajímavé je i tvrzení o větší kapacitě baterie, která by měla vyrůst na úctyhodných 4000 mAh, což je v porovnání s 3300 mAh u Note8 opravdu úctyhodný nárůst, který by se na výdrži telefonu stoprocentně podepsal. 

V tuto chvíli není samozřejmě jasné, zda jsou tyto informace pravdivé. Je totiž možné, že Samsung prototypy s těmito vlastnostmi testuje, ale nakonec od jejich použití ustoupí. Pokud bychom se však těchto upgradů dočkali, rozhodně bychom se nezlobili. 

Diskuze

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Další články