Zavřít reklamu

Na začátku tohoto týdne jsme vás informovali o novém videoklipu Kolem Stolu, za kterým stojí rapper Paulie Garand spolu s producentem Kenny Rough, a který byl kompletně natočený na Samsung Galaxy S9+. Nyní v návaznosti na to prozradil Samsung další podrobnosti o natáčení a pochlubil se také videem a fotografiemi, na kterých je zachyceno, jak vlastně celý videoklip pořízený (ne)obyčejným smartphonem vznikal.

Samsung například prozradil, že se videoklip natáčel v dubnu 2018 v garážích OC Kotva, na baseballovém hřišti v Praze a na vrakovišti poblíž Bratislavy. Většina záběrů se natáčela za tmy, aby celý tým ukázal, že pořídit kvalitní videoklip je v současné době možné i na mobilní telefon, a to téměř za každých podmínek. V klipu se mimo jiné objevují i speciální video efekty, jako je například slow motion a také ty byly natočený pouze telefonem ze stáje jihokorejského giganta.

Videoklip k singlu Kolem Stolu je unikátní zejména tím, že se jedná o první hudební video v České republice a na Slovensku natočené kompletně na telefon Samsung Galaxy S9+. O režii vizuálu se postaral Tomáš Kasal. Klip vznikl ve spolupráci a za podpory společnosti Samsung, se kterou Paulie Garand oficiálně spolupracuje od minulého roku jako ambasador, a to zejména na sociálních sítích.

Samsung Galaxy S9 Paulie Garand Kolem Stolu FB
Zdroj: Redakce Samsung Magazine

Související články

Dnes nejčtenější