Zavřít reklamu

Proměňte svou domácnost v chytrou a začnete s inteligentní žárovkou YEELIGHT za 535 Kč

Komerční sdělení: Chytrá domácnost je v posledních letech neustále na vzestupu a mezi ty nejpopulárnější chytré doplňky patří jednoznačně žárovky. V případě, že si chcete svůj byt či dům začít rozšiřovat o chytrá zařízení, ale pro začátek byste raději sáhli jen po drobnosti, abyste si mohli její benefity vyzkoušet, pak jste na správném místě. Přinášíme vám tip na novou chytrou žárovku Yeelight, která je žhavou novinkou a vychází v přepočtu jen na 535 korun.

Žárovku Yeelight stačí jednoduše spárovat přes Wi-Fi se svým smartphonem a poté ji již můžete například z postele ovládat přímo z telefonu, konkrétně skrze aplikaci Yeelight APP. Není tak potřeba žádný hub, žárovka se jen připojí na domácí bezdrátovou síť. Můžete si měnit barvu podsvícení v místnosti dle vaší nálady – na výběr je 16 milionů barevných odstínů ze spektra RGBW a kromě toho lze určovat i teplotu světla od 1700 do 6500 K. Při běžném používání vydrží až 11 let, konkrétně okolo 25 000 hodin. Zároveň disponuje paticí E27, tedy klasickým závitem, který sedí do každého světla. Výhodou je i podpora chytrých asistentů Amazon Alexa a Google Assistant, díky kterým můžete žárovku ovládat hlasovými povely. Samozřejmostí je také úspora energie, kdy je žárovka až o 83 % úspornější ve srovnání s klasickou 60W žárovkou, přičemž ale Yeelight má stejný výkon.

Pokud při výběru přepravy zvolíte některou z možností “Registered Air Mail”, neměli byste vzhledem k ceně platit daň ani clo.

Specifikace:

rozměry: 13 × 6,5 × 6,5 cm, 195 g
konektivita: Wi-Fi
patice/závit E27
podpora barevného spektra RGBW
životnost 25 000 hod.
nominální tok světla 800 lm
výkon 10W
teplota světla 1700 – 6500 K
materiál: hliníková slitina

Diskuze

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět