Zavřít reklamu

Pokud jste majiteli bezdrátových sluchátek Gear IconX (2018), máme pro vás velmi příjemnou zprávu. Jihokorejský gigant se totiž rozhodl tyto skvělá sluchátka ještě více vylepšit a pomocí softwarové aktualizace jim vnukl nové vlastnosti, které někteří z vás určitě ocení.

Mezi novinkami naleznete například nová nastavení ekvalizéru, který vám nově umožní vybrat si z pěti různých předvoleb (Bass Boost, Soft, Dynamic, Clear a Treble Boost), čímž si hudbu přizpůsobíte k obrazu svému a budete z ní nejvíce vnímat přesně to, co sami chcete. Krom toho si pak budete moci díky nové funkci přizpůsobit, jaké množství okolního zvuku při zastrčených sluchátkách v uších uslyšíte. Nastavit půjde například i to, aby se sluchátka soustředily pouze na lidský hlas zvenčí, což by mohly ocenit především osoby s různými sluchovými či zrakovými postiženími. 

Další zajímavou novinkou je možnost přenosu hudebních skladeb do sluchátek pomocí klasického Buletooth připojení. Je sice pravda, že se tato cesta mezi ty nejrychlejší rozhodně neřadí, přesto však může při přenosu několika málo skladeb ve chvíli volna bez problému posloužit.

Aktualizace pro sluchátka Gear IconX (2018) by měla být již v tuto chvíli k dispozici. Provedete ji přes aplikaci Samsung Gear ve vašem smartphonu, která vám ji sama nabídne. 

Samsung Gear IconX 2 FB

Zdroj: sammobile

Související články

Dnes nejčtenější

.