Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Ve spolupráci s internetovým obchodem Gearbest pro vás aktuálně pravidelně připravujeme nejrůznější slevové akce, a to především na různé příslušenství a chytré vychytávky. Dnes jsme si přichystali slevový kupón na sportovní bezdrátová sluchátka Huawei Honor xSport AM61, která s naší slevou vychází na něco málo přes 740 Kč.

Huawei Honor xSport jsou bezdrátová sluchátka, která se vyznačují hned několika zajímavostmi. V první řadě disponují voděodolností IPX5, tudíž s nimi můžete bezproblémově sportovat a nemusíte se bát, že by je zničil pot, déšť a podobně. Zajímavostí také je, že sluchátka jsou odolná vůči magnetické síle, kterou dokonce absorbují a tudíž je můžete skladovat v podstatě kdekoli. Potěší i funkce noise cancellation, tedy redukce okolního hluku, díky čemuž se můžete běžet například podél silnice a i tak si vychutnat své oblíbené skladby.

Sluchátka lze připojit k telefonu, tabletu, počítači či hudebnímu přehrávači, zkrátka ke všem zařízením, která jsou vybavena bluetooth. Zároveň mají tu výhodu, že je lze připojit ke dvěma zařízením naráz. Pecky sluchátek jsou magnetické a tudíž je lze snadno k sobě připnout, když máte sluchátka zavěšená na krku. Na kabelu se nachází ovladač s tlačítka pro regulování hlasitosti a ovládání přehrávání skladeb. Nechybí ani mikrofon pro uskutečnění hovorů. Kromě ovladače je na kabelu také baterie s kapacitou 137 mAh, která sluchátkům zajistí výdrž 11 hodin při přehrávání nebo volání. Její dobití trvá 11 hodina a provádí se skrze microUSB kabel.

Huawei Honor xSport váží 200 gramů a jsou dlouhá 17 centimetrů. V balení se kromě samotných sluchátek nachází ještě další dva páry náhradních špuntů velikosti M a L, dále jeden microUSB kabel a pytlíček na snadné skladování sluchátek.

Vzhledem k ceně není potřeba při přepravě platit daň ani clo.

HUAWEI Honor xSport AM61 FB

Na produkt se vztahuje záruka 1 rok. V případě, že vám produkt přijde poškozený či zcela nefunkční, můžete to do 7 dnů nahlásit, následně produkt pošlete zpět (poštovné vám bude proplaceno) a GearBest vám buďto pošle zcela nový kus nebo vám vrátí peníze. Více informací o záruce a případném vrácení produktu i peněz naleznete zde.

Související články

Dnes nejčtenější

.