Samsung rozdává slevy na Gear Sport nebo Gear Fit2 Pro, stačí přinést jakékoli staré hodinky jako šrotovné

Chytré hodinky Gear Sport a sportovní náramek Gear Fit2 Pro od Samsungu jsou na trhu už pár měsíců, a tak si jihokorejský gigant na ně přichystal zajímavou akci. Stačí, když zákazník přinese jakékoli staré náramkové hodinky a dostane na jeden z výše uvedených produktů dle vlastního výběru okamžitou slevu.

Přinést můžete skutečně jakékoli staré náramkové hodinky. Mohou být mechanické, elektronické, funkční a klidně i nefunkční. Jedinou podmínkou je, že hodinky musíte zanést buďto do značkové prodejny Samsung v Praze, Brně, Olomouci či Hradci Králové, nebo do jakékoli prodejny Alza. Následně získáte okamžitou slevu 1500 Kč na chytré sportovní hodinky Gear Sport a 1 000 Kč na chytrý náramek Gear Fit2 Pro. Akce platí do 30. 4. 2018 nebo do vyprodání zásob.

Jak slevu získat:

  1. Na e-shopu Alza.cz si při nákupu hodinek Gear Sport nebo náramku Gear Fit2 Pro vyberte osobní převzetí na prodejně a platbu hotově/kartou při převzetí.
  2. Po vložení do virtuálního košíku na webu zůstane původní, nezlevněná cena.
  3. Při převzetí zboží na výdejním místě zároveň předejte prodavači i starý kus, na který se akce šrotovné Samsung vztahuje.
  4. Prodejce vám odečte cenu přímo na prodejně.
  5. Nový fitness náramek nebo hodinky jsou vaše.

Diskuze

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět