Zavřít reklamu

Ačkoliv nás od představení nových Galaxy S9 a S9+ dělí teprve pár týdnů, mnoho fanoušků jihokorejského Samsungu začalo svůj zrak upínat směrem k dalšímu vrcholu letošního roku – představení modelu Galaxy Note 9. O nástupci oblíbeného Galaxy Note 8 toho zatím sice příliš mnoho nevíme, některé úniky však zní opravdu velmi zajímavě.

Není tomu tak dávno, co jsme vás na našem webu informovali o tom, že se Galaxy Note 9 dočká čtečky otisků prstů integrované přímo do displeje. Poté jsme sice slyšeli pár zpráv o tom, že Samsung tuto technologii ještě použít nedokáže, nové zprávy ale opět mluví o opaku a Note 9 označují za první telefon jihokorejského giganta, který podobnou věc nabídne. Stejně tak se můžeme těšit na duální fotoaparát, který bude dosahovat minimálně kvalit toho z Galaxy S9+. Ten je totiž označován za nejlepší fotoaparát mobilního telefonu na světě.

Koncept Galaxy Note9 od Techconfigurations:

Baterie značně naroste

Poměrně zajímavá zpráva, která se objevila na Twitteru, pak naznačuje, že se u letošního Note 9 dočkáme i o poznání delší výdrže baterie. Její kapacitu totiž Samsung zvětší ze současných 3300 mAh, kterými se pyšní Note8, na velmi slušných 3850 mAh. Díky tomu by tak měl phablet vydržet o pár hodin déle provozuschopný, což je určitě skvělá zpráva.

Doufejme, že se tedy těchto parametrů skutečně u chystaného smartphonu dočkáme a Samsung jej nepojme stejně jako pojal modely Galaxy S9 a S9+. Ty jsou totiž sice velmi pěkné a zajímavé, žádné obří novinky však nepřináší a to pro ně může být při prodejích kamenem úrazu. Strategie u Galaxy Note 9 by však mohla být samozřejmě zcela odlišná. Nechme se tedy překvapit.

Samsung-Galaxy-Note-9-concept-FB
Zdroj: Redakce Samsung Magazine

Zdroj: phonearena

Související články

Dnes nejčtenější