Zavřít reklamu

Už delší dobu se proslýchá, že si Samsung na letošní rok nachystal premiéru svého chytrého reproduktoru, který by měl nést označení Bixby Speaker. Doposud se žádná velkolepá premiéra neudála, nicméně dnes proslulý americký YouTuber Marques Brownlee, známý také pod přezdívkou MKBHD, vydal video, ve kterém Bixby Speaker exkluzivně odhalil.

Marques nejenom že nový reproduktor od Samsungu porovnal s hlavní konkurencí v podobě HomePodu od Applu a Home od Googlu, ale také ukázal jeho podobu a hlavně demonstroval všechny funkce. Musíme konstatovat, že inteligence chytré asistentky od Samsungu je daleko před ostatními a obzvláště sofistikované odpovědi na některé otázky zvládá Bixby opravdu obstojně. Pravdou je, že občas to s ní není úplně jednoduché a za některých okolností je potřeba mít nervy z oceli, ale je znát, že se Bixby opravdu snaží a zároveň si nenechá nic líbit. A především, chválíme Samsung za implementaci té nejlepší vychytávky z Galaxy Note 7.

Na úplný závěr si ještě dovolíme konstatovat, že pokud byste se Bixby Speakeru zeptali, co je dnes za den, určitě by vám vše objasnil. 🙂

maxresdefault
Zdroj: Redakce Samsung Magazine

Související články

Dnes nejčtenější