Zavřít reklamu

Samsung představil v roce 2015 chytré hodinky Gear S2, ovšem dlouhé měsíce pracoval na nedostatcích, z nichž byli uživatelé frustrovaní, a potom představil v roce 2016 nástupce Gear S3. Samsung však těmito chytrými hodinkami neskončil, přičemž o další rok později světlo světa spatřily vylepšené kukačky Gear S3 Sport.

Gear S3 Sport přinesly celou řadu nových funkcí, které později jihokorejský gigant integroval i do staršího modelu Gear S3, a to přes aktualizaci softwaru. Samsung se však rozhodl udělat radost majitelům tříletých hodinek Gear S2 a vydává velkou aktualizaci obsahující nějaké nové funkce.

V první řadě aktualizace zavádí spoustu změn v uživatelském rozhraní, jako jsou ikony a widgety optimalizované pro kulatý displej, soudržnější a sjednocený vzhled a podobně. Hlavní změnou je například nový widget App Shortcuts či rychlý přístupový panel, k němuž se dostanete přejetím po obrazovce shora dolů.

Gear-S2-SW-update-2018_main_2
Zdroj: Redakce Samsung Magazine

Samsung dále aktualizoval funkce vztahující se ke zdraví. Usnadňuje správu a sledování vašich činností, umožňuje přidat přednastavená cvičení do widgetu Multi-Workout, upozorňuje uživatele na nečinnost a podobně. Update také přináší další možnosti procházení, když je zařízení připojeno k aplikaci S Health na smartphonu. Uživatelé si mohou prohlédnout denní cvičební aktivitu, příjem kalorií, srdeční frekvenci v reálném čase a další.

Gear-S2-SW-update-2018_main_3
Zdroj: Redakce Samsung Magazine

Aktualizace navíc umožňuje uživatelům Gear S2 připojit a spravovat další hardware a software, jako jsou Gear VR a PowerPoint prezentace.

Gear-S2-SW-update-2018_main_5
Zdroj: Redakce Samsung Magazine

Závěrem update přináší podrobnější předpovědi počasí, aby si majitelé Gear S2 mohli lépe naplánovat svůj den. Předpovědi počasí zobrazují informace o nejvyšších a nejnižších teplotách dne, chladném větru, každodenních teplotních rozdílech a tak dále. Dokonce se dozvíte, kdy vychází a zapadá slunce, případně zda je pravděpodobnost nějakých přeháněk.

Gear-S2-SW-update-2018_main_6
Zdroj: Redakce Samsung Magazine

Aktualizace je aktuálně k dispozici ke stažení přes aplikaci Samsung Gear. Už jste aktualizaci obdrželi i vy?

gear s2 fb
Zdroj: Redakce Samsung Magazine

Zdroj: Samsung

Související články

Dnes nejčtenější