Zavřít reklamu

Samsung stejně jako každý rok, tak i v letošním roce vypustí na trh několik smartphonů střední a nižší třídy. Jihokorejská společnost nejprve uživatele navnadila na vlajkové lodě Galaxy S9 a Galaxy S9+, které odhalila koncem minulého měsíce, ovšem myslí i na zákazníky, kteří si nemohou dovolit prémiová zařízení.

Vypluly na povrch informace, že světlo světa spatří Galaxy J3. Dokonce by se měl podle regulačních agentur už brzy objevit na pultech obchodů po celém světě.

Zařízení získalo certifikaci Bluetooth, jak můžete vidět na této stránce, přičemž vzápětí se začne prodávat na takřka všech světových trzích, nicméně ve Spojených státech dostane několik různých názvů.

Američtí prodejci smartphonů budou telefon střední třídy prodávat pod odlišnými jmény, tak tedy AT&T jako Galaxy J3 Express Prime, Cricket jako Galaxy Amp Prime 3, Sprint jako Galaxy J3 Emerge a T-Mobile jako Galaxy J3 Prime 2. Chytrý telefon poběží na platformě Android 8.0 Oreo, což bude vedle dostupné ceny další důvod pro zákazníky, proč si smartphone koupit.

galaxy j3 fb

Zdroj: Lets Go Digital

Související články

Dnes nejčtenější

.