Zavřít reklamu

Samsung na svých indických webových stránkách tiše uvedl Galaxy J7 Prime 2, přičemž ze specifikací uvedených na produktové stránce se zdá, že zařízení představuje pouze drobný upgrade předchůdce Galaxy J7 Prime. První generace Galaxy J7 Prime se začala prodávat v září roku 2016.

Galaxy J7 Prime 2 se pyšní kovovým tělem s kapacitními tlačítky a čtečkou otisků prstů na přední straně. Zařízení disponuje HD TFT displejem o úhlopříčce 5,5 palců s ochranným sklem Gorilla Glass. Pod kapotou se skrývá osmijádrový Exynos 7 čipset a 3 GB RAM. Samsung neuvádí přesný procesor, ale pravděpodobně se jedná o Exynos 7870 používaný v dalších telefonech řady Galaxy J. Přístroj je dodáván s vnitřní pamětí o velikosti 32 GB, kterou je však možné rozšířit ještě o microSD kartu.

Smartphone podporující 4G VoLTE má baterii o kapacitě 3 300 mAh a nabíjí se přes port micro-USB. Běží na systému Android Nougat, což je docela zklamání. Obě kamery, tedy přední i zadní, mají 13 megapixelů s clonou f/1,9, která zajišťuje lepší výkon při focení za špatných světelných podmínek.

Produktová stránka s Galaxy J7 Prime 2 uvádí i cenu. V Indii bude přístroj stát 13 990 indických rupií, což je v přepočtu na naši měnu 4 430 korun. Jelikož je však na stránce uvedeno Vyprodáno a Upozornit mě, zdá se, že někdo v Samsungu vypustil produkt na stránku dříve, než Samsung oficiálně zahájil prodej.

galaxy j7 prime 2 fb

Související články

Dnes nejčtenější

.