Zavřít reklamu

V posledních letech se stává takřka pravidlem, že nově představené telefony trpí určitými porodními bolestmi a jejich majitelé naráží na nepříjemné chyby. Ostatně, skvělým příkladem může být dva roky stará aféra s vybuchujícími modely Galaxy Note 7, které téměř tuto řadu ukončily. Ani nová vlajková loď Samsungu však bohužel zcela bezchybná není.

Někteří majitelé “pluskové” verze Samsungu Galaxy S9+ si začali na různých zahraničních fórech stěžovat na to, že obrazovka jejich telefonu nereaguje na určitých místech na dotek. Zatímco někteří tento problém vysledovali zhruba v místě, kde jsou na klávesnici písmena E, R a T, jiní mají zase problém s “mrtvými” plochami kolem horního okraje či po bocích. Zajímavé je, že tímto problémem trpí většinou pouze “pluskové” modely. U menších S9 jsou podobné problémy totiž hlášeny daleko méně.

Galaxy S9 reálné fotografie:

Jako nejpravděpodobnější příčina se jeví chyba hardwaru. Jelikož jsme se však doposud s žádnou podobnou chybou u starších modelů nesetkali, může být samozřejmě příčina úplně jinde. Tak či tak se však problém týká jen malého počtu zařízení, takže důvod k obavám z nákupu rozhodně není. Pokud byste se však s tímto problémem setkali i vy, neváhejte a telefon reklamujte. V tomto případě by totiž neměl být žádný problém získat od prodejce nový kus.

Uvidíme, zda se bude Samsung tímto problémem zabývat více či zda nad ním mávne rukou s tím, že v první vlně nových produktů se prostě občasné vady nachází. Pokud se však problém neukáže jako rozsáhlý, téměř stoprocentně se žádných obřích manévrů ze strany Samsungu nedočkáme.

Samsung-Galaxy-S9-packaging-FB

Zdroj: phonearena

Související články

Dnes nejčtenější

.