Zavřít reklamu

Samsung pravděpodobně očekává, že Galaxy S9 bude úspěšnější než Galaxy S8. Ovšem o osudu vlajkových lodí rozhodnou až samotní zákazníci. Zdá se však, že Galaxy S9 bude mít velice těžké získat si přízeň zákazníků v rodné zemi, protože podle posledních informací nejsou zákazníci v Jižní Koreji z Galaxy S9 a Galaxy S9+ příliš nadšení.

Podle místního tisku spotřebitelé nemají zájem o Galaxy S9 a Galaxy S9+, neboť se vlajkové lodě od předchůdců příliš neliší. Zároveň jeden maloobchodník poukázal na to, že v současné době je právě Galaxy A8 (2018) nejprodávanějším smartphonem Samsungu v Jižní Koreji. Duální přední kamera je údajně jedním z důvodů, proč si mladá populace model A8 oblíbila.

I když Galaxy S9 a Galaxy S9+ mají rychlejší a lepší kamery, jejich design se příliš nezměnil, dokonce ani velikost obrazovky. V podstatě vypadají stejně jako předchozí modely, a tak majitelé Galaxy S8 a Galaxy S8+ nemají příliš mnoho důvodů k upgradu na novější smartphony.

Pokud však uživatel prahne po natáčení super slow motion videí, fotoaparátu s variabilní clonou anebo funkci AR Emoji, tak si Galaxy S9 či Galaxy S9+ koupí.  

Samsung Galaxy S9 back camera FB
Zdroj: Redakce Samsung Magazine

Zdroj: Business Korea

Související články

Dnes nejčtenější