Zavřít reklamu

Samsung při představení vlajkových lodí Galaxy S9 a Galaxy S9+ odhalil funkci AR Emoji. Zařízení naskenuje váš obličej a vytvoří personalizovaného avatara. Vzápětí zkopíruje pohyb vaší hlavy a vašich rtů. Postavičku, kterou si můžete ještě v telefonu ručně upravit, telefon uloží do formátu GIF, aby ji mohli přehrát i vaši přátelé, kteří nemají nejnovější smartphone od jihokorejského giganta.

Samsung uzavřel dohodu se společností Disney, a tak si můžete zobrazit v rámci funkce AR Emoji pohádkové postavičky, jako jsou Mickey Mouse, Popelka, Goofy, Pluto či Kačer Donald. Samsung oznámil, že postupně do Galaxy S9 a Galaxy S9+ přinese ikonické postavičky, přičemž nyní na vlajkové lodě přichází Mickey Mouse s jeho milovanou Minnie.

Obě postavičky si stáhnete v režimu AR Emoji kliknutím na tlačítko +, jak je vidět na obrázku níže. Možnost stáhnout nové emoji se ještě nemusí nabízet všem uživatelům, nicméně v následujících dnech se Mickey Mouse a Minnie uvolní všem majitelům Galaxy S9 a Galaxy S9+.  

mickey-mouse-ar-emoji-galaxy-s9-fb

Zdroj: SamMobile

Související články

Dnes nejčtenější

.