Zavřít reklamu

V Severní Americe si začali uživatelé stěžovat na problémy s hubem SmartThings, který slouží k vytvoření kompletní chytré domácnosti. Z neznámých důvodů přestal hub fungovat, a tak uživatelé nemohli ovládat přístroje, které vyžadují fungování hubu. Se SmartThings jsou kompatibilní například inteligentní světla, zámky dveří a garážová vrata. Samsung nevysvětlil, co pád hubu způsobilo.

Problémy se objevily v úterý odpoledne. Samsung na Twitteru uvedl, že hledá příčinu problému, a omluvil se za vzniklé nepříjemnosti. Prostřednictvím Twitteru zákazníky i nadále informoval, jak na tom je s opravou. Ovšem zákazníci byli frustrovaní, protože nemohli používat jejich inteligentní domácí zařízení.

Samsung po několika hodinách z velké části problém vyřešil. Dodal, že tým i nadále pracuje na obnovení plné funkčnosti. Jihokorejský gigant nezjistil hlavní příčinu, nicméně uvedl, že uživatelé se kvůli potížím nemohli přihlásit do aplikací a ovládacích zařízení. Společnost momentálně sleduje systém, aby se situace opět neopakovala.

samsung smartthings fb
Zdroj: Redakce Samsung Magazine

Zdroj: The Verge

Související články

Dnes nejčtenější