Zavřít reklamu

Před oficiálním představením vlajkových lodí Galaxy S9 a Galaxy S9+ se spekulovalo o výrazně menších rámečcích. Pokud jste předpokládali, že Samsung půjde ve šlépějích Applu a zbaví se orámování, byli jste na omylu. V horní i dolní části Infinity displeje se stále nachází rámečky, byť o něco málo užší než u předchůdců Galaxy S8 a Galaxy S8+.

Zařízení Galaxy S9 a Galaxy S9+ se oproti předchůdcům pyšní vyšší odolností vůči poškození, neboť disponují silnějším sklem i kovem. Samsung se navíc rozhodl na žádost uživatelů přesunout čtečku otisků prstů pod fotoaparát.

Podívejte se na rendery Galaxy S9 s výřezem od Martina Hájka:

Dokážete si však představit, že by nejnovější smartphony jihokorejského giganta měly stejný výřez, jako má iPhone X od Applu? Jestliže nemáte tak bujnou fantazii, vůbec nevadí, protože grafik s českými kořeny Martin Hájek vytvořil koncept Galaxy S9 s bezrámečkovým displejem, v jehož horní části je výřez podobně jako u iPhonu X. Martin Hájek však nevzal v potaz praktickou stránku, neboť Android spoléhá na navigační klávesy na obrazovce.

galaxy s9 notch fb
Zdroj: Redakce Samsung Magazine

Zdroj: Martin Hájek

Související články

Dnes nejčtenější