Zavřít reklamu

Samsung zřejmě pracuje na několika nových smartphonech z řady Galaxy J. Začátkem března jsme vás informovali o tom, že benchmarkové webové stránky Geekbench prozradily, že jednou z připravovaných novinek by měl být Galaxy J8 (2018). Ovšem nyní na povrch vypluly další informace. Samsung údajně uvede na trh i větší variantu Galaxy J8+ (2018).

Podle dosavadních informací by měly telefony Galaxy J8 disponovat plochým Infinity displejem, který dostaly například i přístroje Galaxy A8 a Galaxy A8+ (2018), které jihokorejský gigant představil začátkem letošního roku. Vzhledem k tomu, že poměr stran má být 18,9 ku 9, nebude zařízení disponovat fyzickým domovským tlačítkem, a tím pádem se čtečka otisků prstů přesune na záda.

galaxy j8 plus benchmark

Uvnitř nadcházejících modelů ze série J by měl být procesor Exynos 7870. Stejný čip použil Samsung už u několika smartphonů z řady Galaxy J, například u Galaxy J7 Prime, Galaxy J7 (2017) a Galaxy J5 (2017).

Podle všeho by měl menší Galaxy J8 (2018) mít 3 GB paměti RAM a větší Galaxy J8+ (2018) by měl mít 4 GB paměti RAM. Obě varianty by měly běžet na Androidu 8.0 Oreo. Samsung pouze potvrdil, že v letošním roce skutečně můžeme čekat nové telefony ze série Galaxy J, ovšem neprozradil, kdy přesně se začnou prodávat a kolik budou stát. Závěrem ještě musíme podotknout, že smartphony se připravují pro evropské trhy.

Galaxy J8 concept FB

Zdroj: SamMobile

Související články

Dnes nejčtenější

.